Kilka słów o Caffé Carino

Kawiarnia Caffé Carino to niewielka kafejka mieszcząca się przy ul. Długiej 39 w Wołominie (500 m od stacji PKP Wołomin –  Słoneczna).

Lokal, rozświetla inspirujący, uroczy neon w barwach zielono – biało – czerwonych. Barwy mają podkreślić  włoski styl tej kawiarni.

Po wejściu do środka widzimy urocze, dopracowane w każdym szczególe wnętrze. W powietrzu unosi się fantastyczny aromat kawy.

Ściany zdobią fotografie wyjątkowych zakątków Rzymu oraz Ostii wykonane przez właścicieli.

W zależności od sezonu jesienią i zimą ciepłem emanuje ogień z kominka przy którym można napić się grzańca lub gorącej czekolady.

Latem można cieszyć się pięknem naszego ogródka, który działa od kwietnia do października, delektując się pyszną kawą mrożoną lub deserami lodowymi.

W naszym menu na stałe wpisana jest kawa przyrządzana na różne sposoby. Serwujemy znakomite herbaty Harney & Sons, herbaty rozgrzewające oraz mrożone przygotowywane wg tradycyjnych receptur.

Mamy także oryginalne włoskie czekolady na gorąco, koktajle owocowe, desery lodowe, likiery, wina…

Wizytówką naszej kawiarni są wspaniałe, prawdziwie domowe ciasta wykonywane wyłącznie z naturalnych składników wg tradycyjnych receptur.

Specjalizujemy się zwłaszcza w tortach i sernikach: klasyczne, czekoladowe, miętowe, kawowe a latem owocowe.

W lokalu można zorganizować kameralne przyjęcia okolicznościowe: rocznice, imieniny, urodziny.

W naszej kawiarni można również zamówić tort lub Wasze ulubione ciasto.

Carino to ładny, miły, słodki, uroczy i taka też jest nasza kawiarnia…

Powstała z miłości do słonecznej Italii, kawy, słodkości oraz piękna i chcemy się tym wszystkim podzielić z naszymi Gośćmi.

Zapraszamy serdecznie.